آموزش

 افزونه ویجت کیت می باشد، ویجت کیت باتوجه به امکاناتی که در دسترس کاربران برای ساخت گالری تصاویر قرار میدهد بسیاری از کاربران و وب مستران را بسوی خود جلب کرده است، در این قسمت اموزش تصویری و مرحله به مرحله را قرار دادیم تا با انجام مراحل زیر گالری تصاویر زیبا برای وب سایت خود ایجاد نمایید.

وب سایت ویست وب -وقتی که یک سایت ویروسی را باز می کنید، یک کادر قرمز رنگ در مرورگر firefox باز شده و هشداری را در این مورد اعلام می نماید.

این هشدار یکی از قابلیت های مرورگراست که شما را از آلوده بودن یک سایت مطلع کرده تا از ویروسی شدن و بروز مشکل برای سیستم شما جلوگیری به عمل آورد.

در ادامه دلایل مختلف آلوده شدن سایت توضیح داده شده است:

Webforgery چیست ؟

Webforgery که به عنوان Phishing نیز شناخته می شود حالتی شبیه به سرقت اطلاعات است و زمانی اتفاق می افتد که از طریق سایتی اقدام به سرقت اطلاعاتی مانند کلمه ی عبور،جزئیات حساب یا شماره کارت بانکی شده باشد. حملات Phishing معمولا با ارسال یک ایمیل آغاز می شوند و از شما درخواست به روز آوری اطلاعات شخصی تان را می کنند و صفحه ی ارسالی را بسیار مشابه صفحه ی واقعی طراحی و در اختیار شما قرار می دهند تا اطلاعات خود را وارد نمایید. در لینک زیر اطلاعات بیشتری در زمینه Phishing قابل مشاهده است.

وب سایت طراحی و بهینه سازی ویست وب - در این بخش قصد داریم نحوه انتقال دامنه های ir. را بین دو شناسه کاربری آموزش دهیم.

1-  درابتدا از طریق راهنمای نحوه ورود به سامانه وارد پنل خود در وبسایت نیک شوید.

2- درسمت راست صفحه پنل، در قسمت دامنه ها، گزینه انتقال دامنه را انتخاب کرده و وارد صفحه جدید می شوید.

Search

وکیل

طراحی سایت ارزان

آموزش آشپزی

آموزش آشپزی

طراحی سایت

وکیل دادگستری

مدرسه فوتبال