بخش دوم آموزش سئو - درکی از نتایج موتورهای جستجو

بهینه سازی سایت

بیش از اینکه به چگونگی نمایش یافتن وب سایت در رتبه های بالای نتایج جستجو بپردازیم، باید درکی از چهره های واقعی این نتایج داشته باشد، با وجودی که موتورهای جستجو گر زیادی در دنیا وجود دارند و هر کدام ویژگی خاصی دارند، برخی از ویژگی های صفحات نتایج موتورهای جستجو مشترک است.

یکی از موضوعات مشترک پرداخت پول برای قرارگرفتن در صفحه اول گوگل است، قرارگرفتن لیست خریداری شده تفاوت زیادی با قرارگرفتن به صورت طبیعی در صفحه اول گوگل به وسیله بهینه سازی دارد که باید برای اهداف بهینه سازی(سئو) به آن توجه کنیم ، این لیست های خریداری شده تبلیغاتی هستند و به تبلیغ کنندگان اجازه می دهند که این تبلیغات ها  را در صفحه اول جستجو قرار دهند که در اصطلاح AD می گویند.

در این دوره بهینه سازی سایت قصد داریم المانها را بهینه سازی کنیم تا به صفحه اول گوگل برسیم. صفحه اول ترکیب شده است با محتویات ، نقشه و تصاویر . موضوع مهمی که باید به خاطر داشته باشید این است که شما فرصت های بسیاری برای به نمایش درآمدن محتویات وب سایتتان در صفحات موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل دارید.

هر چه بیشتر از چگونگی تصمیم گیری موتورهای جستجو برای نشان دادن نتایج به کاربران مطلع شوید، درک بیشتری از چگونگی وادارکردن گوگل برای نشان دادن وب سایت شما در صفحه اول بدست می آورید.

ویست وب متخصص در امور بهینه سازی(سئو ) و طراحی وب سایت می باشد.

Search

وکیل

طراحی سایت ارزان

آموزش آشپزی

آموزش آشپزی

طراحی سایت

وکیل دادگستری

مدرسه فوتبال